Kup polisę na raty

BACCA – smart11 – ubezpieczenia na raty.

Wybierasz takie ubezpieczenie, jakiego potrzebujesz. Pomagamy Ci dopasować najlepsze ubezpieczenie, obliczamy składkę i pokazujemy, jakie będziesz płacić raty.
smart11 płaci za Ciebie całą składkę ubezpieczeniową. Smart11 płaci całą składkę z góry, więc ubezpieczenie masz opłacone na cały rok. Potwierdzenie płatności dostaniesz od razu mailem.
Pierwszą ratę płacisz dopiero za kilka tygodni. Nie płacisz nic z góry i nie musisz pamiętać
o przelewach. To smart11 pamięta, żeby pobrać raty zgodnie z umową.

 

 

 

 

 • Umowę smart11 zawrzesz kupując ubezpieczenie u w naszym Biurze.
 • Dobierzemy schemat spłat oraz obliczymy i pokażemy Ci wysokość i terminy rat, które będą obowiązywać przez cały czas trwania umowy
 • Umowa smart11 jest z Twojego punktu widzenia bezobsługowa.
 • smart11 zajmuje się płatnością składki oraz pamięta o Twoich ratach.
 • WAŻNE! Nie płacisz za przelewy – dbasz jedynie, by na Twoim koncie bankowym była kwota odpowiadająca racie!!!

Dzięki smart11 przestaniesz się martwić o koszty Twojego ubezpieczenia.

 • umowę zawierasz w 3 minuty,
 • wszystko odbywa się w naszym biurze

Do podpisania umowy wymagany jest nr konta z którego będzie stałe zlecenie przelewu rat za polisę.

Możliwość rozłożenia składki na miesięczne raty:

 • 2 niskie miesięczne raty
 • 4 niskie miesięczne raty
 • 10 niskich miesięcznych rat
 • 11 niskich miesięcznych rat

Pierwszą ratę zapłacisz dopiero 20 albo 30 dni po zawarciu umowy. Ostatnią ratę zapłacisz ok. miesiąc przed końcem ubezpieczenia.
Umowę smart11 podpiszesz wraz z umową ubezpieczenia . Wszystko odbywa się na miejscu razem z zawarciem ubezpieczenia.

smart11 jest przyjaznym produktem sprzedawanym zgodnie z Ustawą o Kredycie Konsumenckim. Na umowie smart11 masz dokładnie podane oprocentowanie, całkowity koszt kredytu oraz wskaźnik RRSO. Koszt smart11 zależy od tego, na ile rat chcesz rozłożyć płatność. Dokładnych informacji udzielamy w naszym  Biurze.

Warto zapamiętać, że smart11 jest tańszy niż rzadko oferowane przez ubezpieczycieli raty miesięczne i często tańszy niż raty kwartalne. Niski koszt smart11 to:

 • niskie, stałe oprocentowanie nominalne
 • brak płatności „z góry”
 • brak opłat, brak prowizji i ukrytych kosztów
 • brak kosztów przelewów
 • wykorzystanie zniżek od Ubezpieczyciela i doboru najlepszej oferty
 • możliwość opłacenia umową smart11 wielu polis jednocześnie (jedna rata za wszystko!)

 Wcześniejsza spłata.

Wcześniejsza spłata pożyczki smart11 jest zawsze możliwa i dodatkowo nic nie kosztuje. Wystarczy skontaktować się ze SMART11 i wspólnie uzgodnić termin wcześniejszej spłaty pożyczki. Znając termin planowanej spłaty, obliczona zostaje  dla Ciebie dokładna kwota spłaty i przekażemy ją razem z danymi do wykonania przelewu.
Dzięki temu możesz sprawdzić naszą usługę i w dowolnym momencie spłacić pożyczkę. Spłacając całą kwotę przed czasem poniesiesz tylko część kosztów – płacisz tylko za wykorzystany okres pożyczki. Korzystanie ze smart11 jest pod tym względem dużo korzystniejsze niż oferta ratalna ubezpieczycieli, gdzie nawet spłacając wcześniej, zapłacisz całą planowaną kwotę.

Sprzedaż pojazdu a raty SMART11

 

Ubezpieczyłeś samochód korzystając ze smart11? Pamiętaj, że smart11 jest produktem dla Ciebie, dlatego sprzedaż pojazdu nie przenosi smart11 na jego nowego posiadacza.

Sprzedając auto masz możliwość uzyskania zwrotu niewykorzystanej części składki od ubezpieczyciela jeżeli Nabywca wypowie Twoją Polisę i zawrze na siebie nową (wystarczy złożyć odpowiednie wypowiedzenie ubezpieczycielowi w momencie sprzedaży pojazdu

art. 31 ust. 1 ustawy z dnia 22 maja 2003r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli  Komunikacyjnych (Dz.U. z 2003r. nr 124 poz. 1152 z późn. zm.) ). Otrzymany zwrot składki możemy rozliczyć na poczet wcześniejszej spłaty – możesz zaoszczędzić na koszcie rat.

W tym celu przed sprzedażą pojazdu skontaktuj się ze smart11 aby wskazać nr  rachunku  bankowego, na jaki ma być dokonany zwrot i rozliczona płatność dokona przez ubezpieczyciela.

Jeżeli ubezpieczyciel zapłaci więcej niż wynoszą Twoje zobowiązania, to nadpłatę smart11 zwróci Tobie. Jeżeli kwota zwrotu okaże się zbyt niska, smart1 poprosi Cię o uzupełnienie różnicy.

Zapraszamy do naszego Biura